ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné

Vzkazníky

Ve vzkazníku naleznete poslední aktuální informace o dění ve školce. Přispívat do vzkazníku mohou pouze registrovaní uživatelé.

 

Vzkazník MŠ Petrovice

Vzkazník MŠ Marklovice

Vzkazník MŠ Závada


Designed by:
Akce ZŠ Petrovice 2017/18
Recitační soutěž PDF Tisk Email

Dne 19. 2. 2018 se konalo v SVČ Juventus městské kolo recitační soutěže (DZUČ). Jednotliví soutěžící přednášeli básně i prozaické texty. Porota hodnotila přirozenost dětského projevu, uměleckou hodnotu textu a rovněž celkovou úroveň a kulturu projevu. Naši žáci měli velkou konkurenci, přesto jsme získali krásná 2. místa. Tuto „stříbrnou" medaili obdrželi: Marie Pinkasová (5.B), Nikoleta Kusáková (6.B) a Klára Vlčková (9.A). Všem zúčastněným děkujeme a výhercům blahopřejeme!

Mgr. Kateřina Němcová

 
Konverzační soutěž v NJ PDF Tisk Email

konverzacni soutez v nj V úterý 13. února 2018 se konalo v Krajském středisku volného času Juventus Karviná okresní kolo Konverzační soutěže v německém jazyce. Naši školu zde reprezentovala v kategorii IIA (žáci 8. a 9. ročníků základních škol) vítězka školního kola Eva Wiechećová. Eva v soutěži obsadila 2. místo, blahopřeji a děkuji za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Dagmar Prusová

 
Lyžařský kurz - 7. den PDF Tisk Email

lyzarsky kurz 7 den Po snídani jsme si sbalili zavazadla a uklidili pokoje. Taky jsme si přichystali lyže k odvozu. Při nakládání zavazadel do autobusu jsme se shodli, že bychom rádi zůstali na lyžáku ještě jeden týden. Po naložení lyží, tašek a kufrů jsme vyrazili zpátky do Petrovic. Na cestu domů nám svítilo sluníčko. Fotografie zde.

 
Lyžařský kurz - 6. den PDF Tisk Email

lyzarsky kurz 6 den Ráno po příchodu na sjezdovku učitelé připravili trať a konal se závod ve slalomu. Neodradil nás ani vítr a silné sněžení. Po poledním klidu jsme naposledy vyrazili do Mostů a užili si lyžování. Večer byli slavnostně vyhlášeni vítězové závodů a potom jsme si zařádili na karnevalu. Fotky ze šestého dne zde.

 
Lyžařský kurz - 5. den PDF Tisk Email

lyzarsky kurz 5 den Probudili jsme se do mrazivého rána. Dopolední zaměstnání probíhalo v družstvech na sjezdovce v Mostech. První družstvo zkoušelo carvingový oblouk. Druhé a třetí družstvo trénovalo paralelní oblouk. Část třetího družstva už sjížděla velkou sjezdovku. Odpoledne se konal závod v běhu. Po večeři pro nás učitelé přichystali noční hru. Fotografie z pátého dne zde.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 10

Projekty

Naše škola je zapojena do projektů:

- Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování - Šablony pro MŠ a ZŠ I (OP VVV)

- Oranžové hřiště MŠ Petrovice u Karviné (Nadace ČEZ)

- Oranžové hřiště MŠ Marklovice u Karviné (Nadace ČEZ)

- Šance pro každého žáka

- Diagnostika stavu znalostí a dovedností žáků se zaměřením na jejich rozvoj

Cambridge English

cambridge-logo-500px

Mezinárodní jazykové zkoušky Cambridge English na naší škole.

Podrobnosti zde.