Akce ZŠ Petrovice 2018/19
Přejeme vám hezké prázdniny!!! PDF Tisk Email

uzijte si prazdniny

Sportovní příměstský tábor PDF Tisk Email

logolink tábor Základní škola a Mateřská škola Petrovice u Karviné, příspěvková organizace pořádá sportovní příměstský tábor (spolufinancovaný pomocí Operačního programu Zaměstnanost, název projektu: Sportovní příměstský tábor 2018 - 2020, CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0008118).

Informace:
I. turnus se koná 12. - 16. 8. 2019
II. turnus se koná 19. - 23. 8. 2019

Nástup na příměstský tábor: každý den v 7,30 hodin v prostorách Sportovní haly při ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné.
Na stejném místě si děti vyzvedávají rodiče do 16,00 hodin.
Pro děti je zajištěna strava a pitný režim.

Děti si na tábor vezmou:

• sportovní tašku (nebo batůžek)
  • sportovní oblečení (+ náhradní sportovní oblečení)
  • 1x sportovní obuv do haly a 1x na venkovní hřiště, přezůvky
  • ručník, sprchový gel
  • láhev s pitím
  • pokrývku hlavy, opalovací krém
  • průkazku pojištěnce

Pokud dítě bere léky - je nutno to nahlásit u vedoucích.
Rodiče v pondělí přinesou 1 x vyplněný dotazník a potvrzení o zaměstnání od obou rodičů (pokud tak již neučinili).
Případné další informace na telefonním čísle 608 299 009 - Radek Adamczyk

Výlet do Polska PDF Tisk Email

vylet do polska V pondělí 17. června tři žáci naší školy Dalibor Kocur, Rostislav Křevký a Tomáš Klein se zúčastnili výletu „prymusów" do Polska. Společně s nejlepšími žáky z okolních polských škol z obce Godów jsme vyjeli směr Świętochłowice do Muzea Powstań Śląskich. V letech 1919 -1920- 1921 proběhla největší povstání Slezska. Je to 100 let od těchto historických událostí Polska a Slezska. V muzeu jsme zhlédli filmové ukázky, prohlédli si 3D modely, vyzkoušeli interaktivní tabule se zajímavými a vzdělávacími úkoly.
V poledních hodinách jsme byli hosty restaurace Patio Park v Katovicích. Posilněni výborným obědem na nás čekala druhá část výletu. Jeli jsme do Zatorza, kde jsme navštívili největší zábavný park Polska, plný adrenalinových atrakcí, Energylandii. Jedna z největších atrakcí parku byla dráha Hyperion, která dosahovala výšky 77 m a rychlosti 142km/h.
Ve večerních hodinách, plných pěkných a adrenalinových zážitků, jsme se vrátili domů, kde se s námi ještě dlouho houpala naše postel.
Děkujeme obci Godów, že nám umožnila poznat nová místa Polska. Fotografie zde.

Mgr. Markéta Istlová

Vodácký kurz - další várka fotografií PDF Tisk Email

voda3 Zde si můžete prohlédnout fotografie z Lipna, stezky v oblacích a ze Slavností pětilisté růže v Českém Krumlově.

Vodácký kurz - pokračování PDF Tisk Email

vodacky kurz poracovani Další fotografie z vodáckého kurzu naleznete zde.

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>