Akce ZŠ Petrovice 2019/20
Soutěž: Finanční gramotnost PDF Tisk Email

soutez financni gramotnost Soutěž vyhlašuje Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy. Cílem soutěže je seznámit žáky ZŠ a SŠ s problematikou finanční gramotnosti, která je prevencí proti předlužení a sociálnímu vyloučení. Soutěž má 3 věkové kategorie. Děti naší školy se zúčastnily kategorie II., která byla určena pro žáky 2. stupně a nižších tříd víceletých gymnázií. Ve školním kole soutěžili žáci jako jednotlivci. Bylo jich 55. Tři nejlepší se stali členy školní družstva, které pak soutěžilo týmově v okresním kole. Naši školu reprezentovali tito tři nejúspěšnější žáci: Tomáš Klein, Denis Polok a Helena Piechaczková. Soutěž se konala prostřednictvím on –line soutěžního systému. Letos se soutěže zúčastnilo celkem 211 základních a středních škol a 22 761 soutěžících z celé České republiky.
V okresním kole naši žáci obsadili krásné 5. místo. Žákům blahopřeji a děkuji za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Petra Botorová

Lyžařský kurz pro žáky 1. stupně PDF Tisk Email

Lyžařský kurz pro žáky 1. stupně, v termínu 24. - 28. 2. 2020, neproběhne z důvodu nedostatečné sněhové pokrývky.

Lyžařský kurz - 6. den PDF Tisk Email

lyzarsky kurz 6 den Po snídani jsme si naposledy užili sněhové nadílky, šli jsme se projít směrem na Gírovou. Potom už zbývalo jen přichystat lyže k odvozu, sbalit zavazadla, uklidit pokoje. Po obědě jsme se vydali k autobusu a vyrazili zpátky do Petrovic. Fotografie zde.

Lyžařský kurz - 5. den PDF Tisk Email

lyzarsky kurz 5 den Dopolední zaměstnání probíhalo v družstvech na sjezdovce v Mostech. První družstvo zkoušelo carvingový oblouk. Odpoledne jsme si užili volné lyžování na obou sjezdovkách. Večer byl karneval a diskotéka. Fotky z pátého dne zde.

Lyžařský kurz - 4. den PDF Tisk Email

lyzarsky kurz 4 den Na sjezdovce jsme dopoledne trénovali carvingové oblouky. Protože byl dnešek odpočinkový, místo odpoledního lyžování jsme se svezli na bobové dráze. Večer jsme vyslechli přednášku o poskytování první pomoci na horách. Před večerkou jsme si zahráli hry. Fotografie ze čtvrtého dne zde.

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další > Konec >>