Soutěž v anglickém jazyce PDF Tisk Email

olympiada v anglickem jazyce Dne 29. 1. a 31. 1. proběhla 2. část školního kola soutěže v anglickém jazyce. První část se uskutečnila v prosinci 2017, kdy žáci ověřovali své znalosti v písemném testu. Ti nejlepší – 8 žáků 6. a 7. ročníku a žáků 8. a 9. ročníku postoupili do 2. kola, kde soutěžili v konverzaci na vylosované téma.

V mladší kategorii první místo obhájil Martin Kolek, druhé místo obsadila Barbora Folterová a na třetím místě se umístil Adrian Wala. V kategorii starších žáků se na prvním místě umístil Michal Válek, na druhém místě skončil Matěj Gruszkowski a třetí místo se stejným počtem bodů obsadili Jiří Vronka a Natálie Kovačičová.

Všem žákům děkujeme za účast v soutěži, M. Kolkovi a M. Válkovi přejeme hodně úspěchů v okresním kole, které se uskuteční na konci února.

Ing. Renáta Sikorová