Vstup rodilého mluvčího - německý jazyk PDF Tisk Email

vstup rodileho mluvciho nj Žáci 8. a 9. ročníku si měli možnost v pondělí 26. března 2018 prohloubit své znalosti německého jazyka v již druhém vstupu rodilého mluvčího do výuky. Ve třech vyučovacích hodinách byla tentokrát rozvíjena slovní zásoba v tématických celcích: Rodina, Můj den, Lidské tělo, Volný čas. Děti se snažily vytvářet věty, reagovat na položené otázky a s rodilým mluvčím co nejvíce komunikovat. Byl tak splněn jeden z hlavních cílů této aktivity – odbourání zábran, strachu a ostychu při komunikaci v cizím jazyce.

Mgr. Dagmar Prusová

- Šance pro každého žáka