Městské kolo vybíjené PDF Tisk Email

mestske kolo vybijene Městské kolo vybíjené v kategorii mladších dívek (6. - 7. ročník) se konalo 22. března v Karviné. Soutěže se zúčastnilo 8 karvinských škol. Družstva byla rozlosována do dvou skupin a hrál se systém „každý s každým". Do semifinále postupovala první dvě družstva ze skupiny.

Petrovickým dívkám se povedlo postoupit ze skupiny do semifinále. Čekaly ale na ně silné soupeřky z házenkářské průpravy. Dívky se nezalekly a bojovaly do poslední chvíle jako lvice, což se jim vyplatilo a vybojovaly 3. místo. Blahopřeji!

V úterý 27. března v městském kole vybíjené bojovaly starší dívky (8. - 9. ročník) petrovické školy. Tentokrát se soutěže zúčastnilo 10 karvinských škol. Systém hry byl stejný. I starším dívkám se povedlo probojovat ze skupiny do semifinále a pouze o jednu vybitou hráčku skončily na 4. místě. Blahopřeji!

Všem dívkám děkuji za skvělou hru a přeji hodně dalších osobních úspěchů. Fotografie zde.

Mgr. Markéta Istlová

- Šance pro každého žáka