Velká cena Zoo PDF Tisk Email

velka cena zoo Každým rokem ostravská zoo vyhlašuje soutěž pro mladé přírodovědce pod názvem „ Velká cena zoo". Tématem pro letošní ročník byly „Louky a pole ČR – volně žijící fauna a flora". Téma bylo velmi obsáhlé a připravit se na něj nám dalo hodně práce. Celý týden přijížděly do ostravské zoo školy z širokého okolí, aby si ověřily své vědomosti. Ve středu 21. března petrovickou školu reprezentovali žáci 7. A, 8. A, B a 9. A, B třídy. Chlapci a dívky tvořili tři pětičlenná družstva ve dvou kategoriích. Mezi první desítku škol, které postupují do finále, jsme se nedostali, ale i tak nás soutěž obohatila o spousty informací a zkušeností. Celkové pořadí škol a fotografie naleznete v příloze. Fotografie zde. Všem zúčastněným děkujeme za jejich píli a přejeme hodně dalších osobních úspěchů.

Mgr. Markéta Istlová

Přílohy: