Krajské kolo Zeměpisné olympiády PDF Tisk Email

krajske kolo zemepisne olympiady Ve Středisku volného času v Ostravě proběhlo 28. března 2018 krajské kolo Zeměpisné olympiády, do kterého postoupili z okresního kola dva žáci naší školy – v kategorii B nás reprezentoval Tomáš Klein a v kategorii C Markéta Vlčková. Konkurence byla veliká, vždyť soutěžili vždy první dva postupující z okresních kol celého Moravskoslezského kraje. A naši zástupci si vedli skvěle! Markéta Vlčková obsadila krásné třetí místo a Tomáš Klein se umístil na desátém místě. Oběma žákům blahopřejeme a přejeme mnoho dalších studijních úspěchů.

Mgr. Dagmar Prusová