Okresní kolo fyzikální olympiády PDF Tisk Email

okresni kolo fyzikalni olympiady Ve středu 4. dubna 2018 se na ZŠ Borovského v Karviné konalo okresní kolo fyzikální olympiády. Do okresního kola postoupili úspěšní řešitelé školního kola – Markéta Vlčková (9. A), Laura Turková (9. A) a František Hanák (8. A), kteří v silné konkurenci mladých fyziků z celého okresu úspěšně reprezentovali školu. V kategorii E (žáci 9. ročníků a příslušných ročníků víceletých gymnázií) se Markéta Vlčková umístila na krásném 2.-3. místě, Laura Turková obsadila 7.-9. místo. V kategorii F (žáci 8. ročníků a příslušných ročníků víceletých gymnázií) se František Hanák umístil na 3. místě. Všem žákům blahopřeji a děkuji za reprezentaci školy.

Mgr. Renáta Krátká