Okresní kolo BIO olympiády PDF Tisk Email

12. 4. a 23. 4. 2018 se konalo na ZŠ a MŠ Prameny v Karviné okresní kolo Biologické olympiády na téma: „Pohyb".
Této nelehké vědomostní soutěže se ve 4 oborech (testy, laboratorní úkol, poznávačka rostlin, poznávačka živočichů + nutnost vypracovat před samotnou soutěží tzv. vstupní úkol) zúčastnilo 19 žáků ZŠ a studentů GY kat. C a 20 žáků kat D. Naši školu vzorně reprezentovala L. Turková- obsadila 5. místo a stala se úspěšným řešitelem a M. Vlčková obsadila 13. místo. V mladší kategorii se pokusili uspět T. Klein obsadil 7. místo a D. Kocur obsadil 8. místo, hochy od úspěšného řešitele dělil 1,5 a 2 body. Žakům děkujeme za reprezentaci naší školy.

Mgr. Jana Mühldorfová

- Šance pro každého žáka