Vstup rodilé mluvčí do hodin jazyka ruského na naší škole PDF Tisk Email

vstup rodile mluvci do hodin jazyka ruskeho Již podruhé v tomto školním roce se uskutečnily vstupy rodilé mluvčí do hodin ruského jazyka. Jednalo se o 3 vstupy v jednom dni (23. 4. 2018): do 7., 8. a 9. ročníku. Lektorka Elina Prokharava pracovala s dětmi tentokrát formou hry a nepřímého učení, kdy se rozvíjí u žáků schopnost reagovat na nové nečekané podněty v cizím jazyce. Pokud se chce člověk naučit cizí jazyk, je nutností, aby jej také dokázal používat při konverzaci v reálných situacích. To se dětem dařilo. Fotografie zde.

Mgr. Petra Botorová