Hudební výchova PDF Tisk Email

hudebni vychova V hudební výchově dostali žáci druhého stupně za úkol vytvořit v rámci jimi zvolených skupin hudební improvizaci. Mohli použít jakékoliv hudební nástroje, nahrávky apod. Do soutěže se zapojilo celkem 28 skupin. Po více než dvouměsíční přípravě, která probíhala v hodinách HV a někdy i mimo vyučování, mohli předvést, co si připravili. Úkol zřejmě nebyl pro mnohé nijak jednoduchý, přesto se s ním úspěšně poprali. Výsledky snažení jsme v hodinách postupně nahráli. Po natočení všech skupin následovala hodina, ve které mohli žáci posoudit, jak se které skupině podařilo splnit nelehký úkol. Hlasovali o nejlepší skupinu. Zde je 10 nejúspěšnějších.
1. místo: 8.A+B = A. Handzlik, T. Páclová, M. Kunz (99b.) 2. místo: celá třída 9.B (90b.) 3. místo: 6.A = V. Danišová, V. Tomalová, E. Maslowská, A. Kopsová (87b.) 4. místo: 6.A = K. Beláková, K. Kubánková, N. Hermannová (73b.) 5. místo: 9.A = D. Filipek, D. Hatlák, O. Michník, F. Filipek, M. Winkler, M. Mlotek, P. Pavlica (66b.) 6. místo: 9.A = K. Vlčková, M. Vlčková, R. Kubecová, J. Mazurková, K. Šebestová (64b.) 7. místo: 7.B = M. Schneider, A. Wala (63b.) 8. místo: 9.A = O. Tomala, O. Mácha, V. Švancara, J. Švancara, J. Pamrok, J. Vronka (57b.) 9. místo: 8.A+B = M. Gruszkowski, S. Komárek, J. Malczyk, A. Hoferek (54b.) 10. místo: 6.B = V. Bogoczová, N. Kusáková, V. Radecki, D. Málek, D. Peter, M. Troschok (38b.)

Mgr. Petra Botorová