Výsledky jazykových zkoušek Cambridge PDF Tisk Email

V minulém školním roce naše škola pokračovala v přípravě na jazykové zkoušky Cambridge a to na zkoušku „KET FOR SCHOOLS". Příprava osmi žáků 9. ročníku probíhala opět formou kroužku pod vedením učitelky anglického jazyka, paní Renáty Sikorové. Zkouška proběhla 19. května 2018 na naší škole.
Lektorky akreditované společnosti - jazykové školy Cloverleaf Ostrava zkoušely žáky z jejich jazykové úrovně, která by měla dosahovat úrovně A2 podle evropského referenčního rámce pro hodnocení úrovně jazyka. Ovšem šest žáků svým vynikajícím výsledkem získali dokonce úroveň B1. Dvě žákyně měly výborný výsledek na úrovni A2.
Všichni žáci získali certifikát a všem gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalším vzdělávání.

Ing. Renáta Sikorová