Soutěž z anglického jazyka PDF Tisk Email

olympiada v anglickem jazyce V úterý 11. prosince se 3 žáci naší školy zúčastnili soutěže z anglického jazyka. Tuto akci pořádalo Gymnázium Jana Šabršuly v Orlové pod názvem CHRISTMAS CHATTERBOX. Soutěž byla určena pro žáky 8. a 9. tříd. Žákyně 8.A Barbora Folterová, žák 9.A Matěj Gruszkowski a žákyně 9.B Natálie Kovačičová spolu s dalšími soutěžícími z okolních základních škol soutěžili v psaní a poslechu a poté měli ústní část, která probíhala formou skupinové interakce mezi žáky a dalšími členy poroty. Soutěžící načerpali z tohoto typu soutěže cenné zkušenosti a na závěr dostali certifikát.
Všem žákům děkuji za účast v soutěži a přeji mnoho úspěchů v dalším jazykovém vzdělávání.

Ing Renáta Sikorová