Recitační soutěž žáků 2. stupně PDF Tisk Email

recitacni soutez zaku 2 stupne Dne 17. prosince 2018 se konala recitační soutěž žáků druhého stupně (DZUČ), které se zúčastnilo 18 recitátorů. Soutěžící si vybrali básně Jiřího Žáčka, Jana Vodňanského, Karla Jaromíra Erbena a dalších autorů. Porota hodnotila recitaci, výběr básně nebo úryvku prózy a kulturní projev žáků. Jak tato soutěž dopadla?

V kategorii 6.-7. ročníků získaly první místo Nikoleta Kusáková (VII. B) a Veronika Danišová (VII. A), druhé místo obsadila Valérie Bogoczová (VII. B) a třetí místo získali Václav Němec (VI. A) a Marie Pinkasová (VI. B). V kategorii 8.-9. ročníků se na prvním místě umístila Tereza Páclová (IX. B), druhé místo získala Kateřina Szyszková (VIII. A) a třetí místo obsadil Rostislav Křevký (VIII. A).

Do městského kola této soutěže postupují - Veronika Danišová, Nikoleta Kusáková a Tereza Páclová. Všem soutěžícím děkujeme za přípravu a vítězům blahopřejeme. Fotografie zde.

Mgr. Eva Meisnerová