Olympiáda v anglickém jazyce – školní kolo PDF Tisk Email

anglictina V závěru kalendářního roku proběhla první část školního kola Olympiády v anglickém jazyce. Soutěže se zúčastnilo 20 žáků naší školy. Žáci byli rozděleni do dvou kategorií – kategorie I. (6. a 7. ročník) - 11 žáků a kategorie II. (8. a 9. ročník) - 9 žáků. Žáci absolvovali písemný test zaměřený na slovní zásobu a gramatiku. Následně v druhé části soutěže, která se uskutečnila 22. a 24. 1. 2019, měli soutěžící ústní pohovor na vylosované konverzační téma. Výsledky:
Kategorie I. 1. místo – Milan Troschok, 2. místo – Aleš Tiahnibok, 3. místo – Tobias Karpeta
Kategorie II. 1. místo – Matěj Gruszkowski, 2. místo – Natálie Kovačičová, 3. místo – Barbora Folterová.
Všem žákům děkujeme za účast v soutěži a postupujícím žákům přejeme mnoho úspěchů v okresním kole.

Ing. Sikorová Renáta