Městské kolo přehlídky dětské recitace PDF Tisk Email

mestske kolo prehlidky detske recitace Dne 26. 2. 2019 se v Krajském středisku volného času Juventus v Karviné uskutečnilo městské kolo přehlídky v recitaci. Porota hodnotila výběr básně nebo literárního textu, porozumění dílu a jeho umělecké ztvárnění. Naši školu reprezentovali 4 žáci 1. stupně a 3 žáci 2. stupně, kteří uspěli ve školním kole recitační soutěže. A jak dopadla tato soutěž, přestože dle poroty byla vysoká úroveň přednesu všech recitátorů? První místo v kategorii žáků 6. a 7. ročníků získala Nikoleta Kusáková ze 7. B a na třetím místě se ve stejné kategorii umístila Veronika Danišová ze 7. A. Všem žákům děkujeme za svědomitou přípravu a přejeme spoustu dalších úspěchů v recitaci.

Mgr. Eva Meisnerová