Městské kolo ve skoku vysokém PDF Tisk Email

mestske kolo ve skoku vysokem Ve středu 27. února výprava petrovických dívek 2. stupně se zúčastnila soutěže městského kola ve skoku vysokém, které proběhlo v odpoledních hodinách v tělocvičně ZŠ Mendelova v Karviné – Hranicích. V kategorii mladších dívek se soutěže zúčastnilo 17 žákyň z šesti karvinských škol. Petrovickou školu reprezentovaly mladší dívky ve složení: Kusáková Nikoleta ze 7. B, Hermannová Nela ze 7. A a Válková Veronika z 6. A. Dívky předvedly vynikající výkony a porazily své soupeřky.
Na 1. místo s přehledem „vyskočila" Veronika Válková z 6. A s výkonem 140 cm. Druhé místo obsadila Nikoleta Kusáková ze 7. B s výkonem 130 cm a 8. místo získala Nela Hermannová s výkonem 120 cm. Gratuluji!!!
Dívkám děkuji za předvedené výkony a přeji hodně dalších osobních úspěchů. Fotografie zde.

Mgr. Markéta Istlová