Vstup rodilé mluvčí do hodin RJ PDF Tisk Email

vstup rodile mluvci do hodin rj 7. 3. 2019 se uskutečnil opět po roce vstup rodilé mluvčí do hodin JR na druhém stupni. Lektorka Elina Prokharava realizovala hodiny ve vzájemné spolupráci s českou učitelkou tak, aby bylo zachováno a rozvíjeno učivo dané školním vzdělávacím programem. Výhodou této metody je v přirozeném způsobu osvojování cizího jazyka pomocí komunikace s rodilým mluvčím, jde o určitou simulaci cizího jazykového prostředí.
Rodilý mluvčí ve vyučovací hodině je nadstandard (bonus), žáci mají možnost si vyzkoušet jazyk v „praxi". Fotografie zde.

Mgr. Petra Botorová