Podzimní soutěž ve sběru baterií, tonerů a drobných vysloužilých elektrospotřebičů - připojte se také! PDF Tisk Email

recyklohrani Máte doma vybité baterie? Přineste je do školy a nakrmte naše hladové Baterkožrouty v prvním patře naší školy. Až do 15. listopadu potrvá sběrová kampaň, kdy žáci mohou odevzdávat vybité baterie a akumulátory i drobné staré elektrospotřebiče paní učitelce Istlové a získat za ně body do projektu Recyklohraní aneb Ukliďme si svět. Body lze poté směnit v katalogu odměn např. za školní pomůcky či sportovní potřeby.
Podrobné informace o bateriích a drobných vysloužilých elektrospotřebičích, které sbíráme, naleznete v příloze.
Tak tedy sbírejte a hrajte s námi!

Mgr. Markéta Istlová

Přílohy: