Okresní kolo anglické olympiády PDF Tisk Email

Dne 28. února 2020 se konalo na ZŠ 1. Máje v Havířově okresní kolo olympiády v anglickém jazyce v kategorii I.A (6. a 7. ročník) a II.A (8. a 9. ročník). Vítězové školních kol soutěžili v poslechu a mluvení na vylosované konverzační téma.
Jakub Golasowski, který měl soutěžit za starší kategorii, onemocněl, a tak naši školu reprezentoval za mladší kategorii Tobias Karpeta. Jeho jazykové schopnosti se zúročily a soutěž vyhrál. Gratulujeme k jeho vítězství a přejeme mu mnoho jazykových úspěchů i v budoucnosti.

Ing. Renáta Sikorová