Cestopisná přednáška PDF Tisk Email

zemepisna olympiada Žáci 7. a 8. ročníku se zúčastnili 4. března 2020 zeměpisné přednášky cestovatele, fotografa a spisovatele Petra Nazarova, který nás zavedl do míst jihozápadní části USA. Poutavou formou s pestrými fotografiemi i zábavnými videoprojekcemi seznámil účastníky akce s mnoha zajímavými a unikátními informacemi. Tuto cestopisnou besedu organizovala Obecní knihovna v Petrovicích u Karviné, konala se v Kulturním domě v Petrovicích u Karviné a byla spolufinancována z fondů Evropské unie v rámci programu INTERREG V-A Česká republika - Polsko, projektu Synergie - integrace společnosti a institucí pohraničí Godowa a Petrovic u Karviné / Synergia - integracja społeczności i instytucji pogranicza Godowa i Petrovic u Karviné. Za zprostředkování této akce děkujeme.

Mgr. Dagmar Prusová

- Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování - Šablony pro MŠ a ZŠ II (OP VVV)

- Ozonové generátory pro MŠ (Nadace ČEZ)