Karneval pro školáky PDF Tisk Email

karneval pro skolaky Hurá, zase je to tady! První březnovou sobotu se děti, rodiče i paní učitelky sešli v Kulturním centru v Petrovicích. Konal se totiž Pouťový karneval s klaunem Hopsalínem. Děti v nápaditých kostýmech a maskách si zatančily i zasoutěžily. Také mnozí rodiče se s chutí zapojili do karnevalového reje. Hopsalín obdaroval každé dítko sladkostmi, ale také nafukovacím zvířátkem dle přání. Na závěr se roztáčelo kolo štěstí. Mnohým štěstí opravdu přálo a odnášeli si i více krásných cen. Vše proběhlo v dobré náladě. Děkujeme všem rodičům, kteří se zapojili a pomohli. Fotografie zde.

Mgr. Pavlína Ochodková

- Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování - Šablony pro MŠ a ZŠ II (OP VVV)

- Ozonové generátory pro MŠ (Nadace ČEZ)