Závěr školního roku 2019/2020 PDF Tisk Email

Informace k závěru školního roku:

Výuka pro první i druhý stupeň končí v pátek 26. 6. 2020.

Žáci 9. ročníku se dostaví do školy v pondělí 29. června v 9,30 hodin k převzetí vysvědčení a odevzdání učebnic. Budou mít dvě vyučovací hodiny. Ti žáci, kteří se neúčastnili výuky, musí donést čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového onemocnění.

Žáci prvního stupně v pondělí 29. června výuku nemají. Dostaví se do školy v úterý 30. června v 7,45 hodin k převzetí vysvědčení a odevzdání učebnic. Budou mít dvě vyučovací hodiny. Ti žáci, kteří se neúčastnili výuky, musí donést čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového onemocnění.

Žáci druhého stupně (6. - 8. ročník) v pondělí 29. června výuku nemají. Dostaví se do školy v úterý 30. června v 9,00 hodin k převzetí vysvědčení a odevzdání učebnic. Budou mít dvě vyučovací hodiny. Ti žáci, kteří se neúčastnili výuky, musí donést čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového onemocnění.

Všichni žáci, kteří ztratili učebnice nebo je mají poškozené, jsou povinni v den vydání vysvědčení zaplatit úhradu za ztrátu (plná cena učebnice) nebo poměrnou část podle poškození.

Všichni žáci, kteří si nepřijdou pro vysvědčení, je budou mít uložené na sekretariátu školy.