Sportovní kurz v Chorvatsku PDF Tisk Email

chorvatsko 2022 Ve dnech 4. – 11. června 2022 vycestovalo 32 žáků 8. a 9. ročníku do Premantury v Chorvatsku – do letoviska na Istrijském poloostrově. Červnové počasí nám přálo a tak jsme mohli trávit většinu času na krásných štěrkovitých a kamenitých plážích. Premantura je totiž proslulá svou krásnou přírodou s množstvím zátok, mysů a různorodých pláží. Sportovní aktivity byly nedílnou součástí našeho pobytu, děti měly možnost hrát na blízkém sportovním hřišti basketbal, volejbal, tenis nebo nohejbal. Nevšedním zážitkem byla pro mnohé plavba na kajacích. V rámci zeměpisně-dějepisného poznávání byla velkým přínosem návštěva dvou krásných historických měst Istrie – měst Pula a Rovinj. Doufám, že se pobyt v Chorvatsku všem zúčastněným líbil a na společně strávené chvíle budeme dlouho vzpomínat. Fotografie si můžete prohlédnout zde.

Mgr. Dagmar Prusová

- Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování - Šablony pro MŠ a ZŠ II (OP VVV)

- Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování - Šablony pro MŠ a ZŠ III (OP VVV)

- Ozonové generátory pro MŠ (Nadace ČEZ)