Mezinárodní atletické závody O pohár starosty obce PDF Tisk Email

mezinarodni atleticke zavody o pohar starosty Po tříleté přestávce, způsobené pandemií, se v pátek 3. června konal čtvrtý ročník atletických závodů „O pohár starosty obce". Všichni závodníci se sešli ráno na TJ Inter Petrovice, kde proběhlo zahájení závodů a zároveň také přivítání hostů a žáků z polských Gołkowic.
Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích, mladší chlapci a dívky ze 6. a 7. třídy a starší chlapci a dívky z 8. a 9. třídy. Žáci z obou obcí změřili své síly ve skoku dalekém, skoku vysokém, běhu na 50 m, dívky v běhu na 800 m a v hodu míčkem, chlapci v hodu granátem a běhu na 1000 m. Starší žáci a žákyně soutěžili ještě ve vrhu koulí. Slunečné počasí a diváci, kteří fandili soutěžícím, vytvořili příjemnou atmosféru. Z našeho pohledu byly atletické závody nadmíru úspěšné, jelikož se naší škole podařilo zvítězit v celkovém hodnocení ve všech čtyřech kategoriích. Obhájili jsme prvenství z předchozích let a získali pohár starosty obce. Fotografie zde.
Všem závodníkům gratulujeme a těšíme se na další ročník!

Mgr. Markéta Istlová

- Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování - Šablony pro MŠ a ZŠ II (OP VVV)

- Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování - Šablony pro MŠ a ZŠ III (OP VVV)

- Ozonové generátory pro MŠ (Nadace ČEZ)