Putování po Petrovicích PDF Tisk Email

putovani po petrovicich V úterý 14.6. se žáci 2. a 3.A vydali v rámci Prvouky na „Putování po Petrovicích". Navštívili dřevěný kostelík v Marklovicích, kapli s. Jana Nepomuckého a sochu sv. Václava. Poté se na obecním úřadě seznámili s chodem matriky a stavebního úřadu, prohlédli si staré matriční knihy, kroniku a pan starosta jim přiblížil historii obce. Po krátkém testíku putovaly děti do Závady, kde si prohlédly školu a kapli sv. Jana Nepomuckého. Počasí i putování se vydařilo, děti si odnášely nejen nové znalosti, ale také dárečky, které jim věnovala obec. Fotografie zde.

Mgr. Lada Gorgolová

- Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování - Šablony pro MŠ a ZŠ II (OP VVV)

- Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování - Šablony pro MŠ a ZŠ III (OP VVV)

- Ozonové generátory pro MŠ (Nadace ČEZ)