Akce MŠ Marklovice 2018/19
Podzimáček PDF Tisk Email

podzimacek Podzim nás každoročně láká svou barevností k veselým hrám s plody z lesa i zahrádek. Ne jinak tomu je i u nás ve školce, kde s dětmi tvoříme z podzimní krásy. Oslovili jsme také Vás rodiče k podzimnímu tvoření díky soutěži „O nejkrásnějšího podzimáčka". Společně s Vašimi dětmi jste vytvořili krásné podzimáčky různých barev i tvarů. Děkujeme, že Vaši podzimáčci navštívili naši školku. Přeji Vám všem barevný a sluncem zalitý podzim. Fotografie zde.

Solná jeskyně PDF Tisk Email

solna jeskyne Moře nám za humny nešumí, a přesto si Vaše děti užívají soli dosytnosti. Téměř každé pondělí děti navštěvují solnou jeskyni v Dětmarovicích. Je zde velmi příjemně. V solné jeskyni děti relaxují při poslechu pohádky a zároveň vdechují vzduch prosycený slanou vincentkou. V herně také děti poslouchají pohádku, dýchají vincentku a v solišti si užívají slané hry. Přikládám pár fotek Vašich slanečků.

Divadlo PDF Tisk Email

divadlo Čtvrteční dopoledne jsme se středními i velkými dětmi navštívili Městský dům kultury v Karviné. Děti zde shlédly příběh „Myška Klárka, veverka Terka a Budulínek". Herci hezky vtáhli děti do děje a ty s radostí spolupracovaly. 3 odvážné děti vystoupaly na pódium a pomohly myšce i veverce v nesnázích. Byl to velmi poučný příběh a věřím, že Vám doma děti povykládaly, co vše se od zvířátek naučily. Sluníčko nám svítilo a dětem se velmi líbilo. Mějte se sluníčkově ☼ . Fotografie zde.

Drakiáda s bramborobraním PDF Tisk Email

drakiada s bramborobranim Přichází podzim. Stromy žloutnou, vítr se prohání po strništích, pečou se brambory a po nebi poletují draci všech barev. Přesně tak, jsme si užili společně s dětmi i rodiči čtvrteční drakiádu. Jen větru objednáme na příště o trochu více J . Po drakiádě a po rozdání medailí bylo pro děti nachystáno bramborobraní s bramboráčky, skákání v pytli, bramborový slalom, přetahovaná a jiné soutěže. U ohně bylo příjemně teplo, voněly zde párky s hořčicí a rodiče si užívali krásné chvilky s dětmi. Za pěkné odpoledne děkujeme Vám všem, kteří jste přišli a také sluníčku, které nás hezky zahřálo. Přeji Vám barevné podzimní dny. Fotografie zde.

Dinopark PDF Tisk Email

dinopark Krásný letní den si Vaše děti užily v Dinoparku. Společně jsme se vrátili v čase do prehistorie do doby dinosaurů. Přesto, že děti věděly, že dinosauři již vyhynuli, raději opatrně našlapovaly, poslouchaly podezřelé zvuky a zbytečně neriskovaly, protože člověk nikdy neví. Mějte se príma a užijte si kouzelný podzim. Fotografie zde.