Akce MŠ Marklovice 2018/19
Soutěž všestrannosti PDF Tisk Email

soutez vsestrannosti V pondělí 13. 5. proběhla již tradiční sportovní soutěž, které se letos zúčastnili žáci druhých až pátých tříd. Museli zvládnout celkem 8 disciplín. Soutěžila šestičlenná družstva z každé třídy. Ti nejlepší získali sladkou odměnu. Blahopřejeme. Děkuji všem, kteří se podíleli na organizaci. Fotografie zde.

Mgr. Eva Antalová

Přílohy:
Download this file (vysledkova_listina.doc)vysledkova_listina.doc26 Kb

Den maminek PDF Tisk Email

den maminek Maminka je pro každé dítě pocit bezpečí i teplá náruč a dává ty nejsladší pusinky na celém světě. Děti si pro své milované mámy připravily besídky s jarními písněmi, veselými tanečky a básněmi od srdíčka. Nechyběly dárky a dobroty u slavnostního stolu. Fotografie zde. Přeji Vám všem krásné slunečné dny.

Bc.Tkočová Lenka

Barevný týden PDF Tisk Email

barevny tyden Krásné prožití Velikonoc Vám všem přejí zajíčci z marklovické školičky. Děti si užily barevný týden plný zpěvu, her, smíchu i sluníčka. Selo se osení, barvily kraslice a ptáčci na zahrádce zpívali své jarní písně. Fotografie zde. Ze zaječí školičky se loučí

Záchrana stromečků PDF Tisk Email

zachrana stromecku Celý březen děti nosily do školky balíky se starým papírem a za každý balíček si namalovaly zelený stromeček. Čtvrteční dopoledne nás sluníčko lákalo ven, užít si teplé chvilky na zahrádce, ale věděli jsme, že nejprve nás čeká práce a potom může přijít zábava. Děti nanosily všechny balíky s papírem k autu, které vše odvezlo do sběrných surovin k dalšímu zpracování. Váha všech balíků se dá srovnat s váhou hrocha – 1700 kg. Svou pracovitostí děti jistě zachránily pár stromečků před pokácením. Protože už i malé dítě ví, že ze starého papíru se dá vyrobit papír nový. Fotografie zde. Krásné teplé jarní dny Vám všem přeje

Nejkrásnější symbol jara PDF Tisk Email

nejkrasnejsi symbol jara Jaro je krásné období, kdy se příroda probouzí a pučí do dechberoucí nádhery barev, vůní i zvuků. Ptáčci trylkují, včelky opylovávají záplavu nádherných květů a my lidé, čerpáme lásku a energii z všeho kolem nás. Krásné jaro přispěchalo také do naší školky v podobě výrobků různých jarních symbolů. Děti si užily společně s rodiči i prarodiči krásné jarní tvoření. Děkujeme za čas, trpělivost i lásku, které jste dětem věnovali. Děkujeme také za jaro, které jste vnesli do naší školky. Přeji Vám všem láskou protkané jaro. Voňavé, svěží a plynoucí. Fotografie zde.

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 Další > Konec >>