Drakiáda s bramborobraním PDF Tisk Email

drakiada s bramborobranim Přichází podzim. Stromy žloutnou, vítr se prohání po strništích, pečou se brambory a po nebi poletují draci všech barev. Přesně tak, jsme si užili společně s dětmi i rodiči čtvrteční drakiádu. Jen větru objednáme na příště o trochu více J . Po drakiádě a po rozdání medailí bylo pro děti nachystáno bramborobraní s bramboráčky, skákání v pytli, bramborový slalom, přetahovaná a jiné soutěže. U ohně bylo příjemně teplo, voněly zde párky s hořčicí a rodiče si užívali krásné chvilky s dětmi. Za pěkné odpoledne děkujeme Vám všem, kteří jste přišli a také sluníčku, které nás hezky zahřálo. Přeji Vám barevné podzimní dny. Fotografie zde.

Bc. Lenka Tkočová