ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné

Vzkazníky

Ve vzkazníku naleznete poslední aktuální informace o dění ve školce. Přispívat do vzkazníku mohou pouze registrovaní uživatelé.

 

Vzkazník MŠ Petrovice

Vzkazník MŠ Marklovice

Vzkazník MŠ Závada


Designed by:
Karneval 2019 PDF Tisk Email

karneval 2019 Máte rádi pohádky? Protože pokud ano, jistě jste si nenechali ujít pohádkový karneval. Tentokrát se konal v novém petrovickém Kulturním centru. Nedělní odpoledne patřilo dětem z marklovické ZŠ a MŠ. Děti předvedly svá vystoupení, na která se pilně připravovaly. Nechyběl rej masek ani balónkový tanec. Děti navštívil pan Bublinář a tombola i kolo štěstí byly velmi lákavé. Na parketu se objevili loupežníci, kteří děti lákali do hlubokého lesa. Byli ale hodní a za statečnost rozdávali dětem zlaťáky ze svého lupu. Na závěr se rozezněla diskotéka a děti si v krásných maskách zatancovaly. Velmi děkujeme všem rodičům za napečení dobrot a také za výpomoc při organizaci karnevalu pro děti ♥. Fotografie zde. Krásné dny Vám všem přeje

Bc. Lenka Tkočová

 

Projekty

Naše škola je zapojena do projektů:

- Odborná učebna chemie při ZŠ Petrovice u Karviné (IROP)

- Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování - Šablony pro MŠ a ZŠ I (OP VVV)

- Oranžové hřiště MŠ Petrovice u Karviné (Nadace ČEZ)

- Oranžové hřiště MŠ Marklovice u Karviné (Nadace ČEZ)

Vytvoření pracovního místa – vrátný (OPZ)

- Sportovní příměstský tábor 2018 - 2020 (OPZ)

- Diagnostika stavu znalostí a dovedností žáků se zaměřením na jejich rozvoj

Cambridge English

cambridge-logo-500px

Mezinárodní jazykové zkoušky Cambridge English na naší škole.

Podrobnosti zde.