Balónkové hrátky PDF Tisk Email

balonkove hratky V rámci předkarnevalového týdne, který nedávno probíhal v naší školce přišla za námi na návštěvu maminka naší Nelinky a ukázala nám své umění, jak dokáže kouzlit s nafukovacími balónky. V okamžiku vykouzlila z balónku překrásnou labuť, či medvídka. Nechyběl ani pejsek jezevčík a pudlík, želvička i kolibřík. Za pár vteřin vznikla v jejích rukou i nádherná květina. Dětem nechyběla fantazie, co by chtěly z balónků vytvořit a tak maminka měla co dělat, aby všem dětem splnila přání. Za krásné balónkové dopoledne a rozzářené dětské tváře velice moc děkujeme paní Maslovské. Fotografie zde.

Bc. Jaroslava Michalská