Solná jeskyně PDF Tisk Email

solna jeskyne Solná jeskyně je místo, kde najdeme ticho, klid a čistý vzduch, který zvyšuje odolnost organismu, a tak naše nejmenší děti z MŠ Petrovice každý týden v pátek od ledna do března navštěvovaly solnou jeskyni v Dětmarovicích. V této solné jeskyni jsme se vždy scházeli s dětmi z MŠ Závada. Děti si pokaždé poslechly pohádku a poté si za poslechu dětských písní hrály v solném pískovišti. Před námi, od září do začátku prosince solnou jeskyni navštěvovali také naši velkáči. Pro načerpání sil v zimním období doporučujeme všem návštěvu v solné jeskyni. Fotografie zde.

Bc. Jaroslava Michalská