Jarní pohádka PDF Tisk Email

jarni pohadka Dne 16. dubna v odpoledních hodinách dorazily do školky děti i se svými rodiči, aby společně přivítaly jaro a užily si spoustu zábavy. V jarní pohádce o zamrzlé studánce, která zaspala jaro, děti ztvárnily lesní skřítky a víly. Nejprve nevěděly, jak studánku probudit, nepomáhalo ani sesbírání kouzelných kvítků. S pomocí šikovného větříku a jeho zaklínadla se nakonec studánka přece jen odemkla a malí skřítkové a víly si společně zazpívali i zatancovali. Poté si děti společně s rodiči vyrobily postavičky celého příběhu, které teď zdobí naši školku. Fotografie zde.

Pavla Kiedroňová