Svátek dětí PDF Tisk Email

svatek deti Den dětí ve školce v MŠ Petrovice proběhl v pondělí 3. 6. 2019 všechny děti oslavily svůj velký den na zahradě školky, kde pro ně bylo připraveno několik zábavných úkolů jako je skákání v pytli, házení míčkem do obručí, zdolávaly na motorkách a koloběžkách slalom z kuželů a házely kroužky na stojící věže. Během těchto soutěžních aktivit se děti střídaly na obří trampolíně a velikém nafukovacím skákacím hradu. Na závěr po splnění všech úkolů, které děti zvládly na jedničku, obdržely všichni medaili a sladkou odměnu v podobě lentilků, čokoládky a velkého kulatého lízátka. Byl to vydařený krásný zábavný den. Fotografie zde.

Bc. Jaroslava Michalská