Svátek maminek PDF Tisk Email

svatek maminek Letos děti z MŠ Petrovice „Maláčci" přichystaly na svátek maminek vystoupení s překvapením. Netradičně se tato akce uskutečnila až 6. 6. 2019 a to z důvodu velké nemocnosti dětí. Děti svým maminkám zahrály pohádku „O veliké řepě", zazpívali a zatancovaly pohádku „O šípkové Růžence". Zazpívaly písně a přednesly básničky s krásnými slovy o milované mamince a v závěru všechny děti obdarovaly maminky přáníčkem a srdíčkem z keramiky. Překvapením pro všechny bylo krásné a zábavné divadelní představení „O červené Karkulce". Fotografie zde. Děkujeme všem maminkám, babičkám i tatínkovi, že si udělali čas a přišli na naši besídku.

Bc. Jaroslava Michalská