Dopoledne s hasiči PDF Tisk Email

dopoledne s hasici Dne 20. 6. 2019 navštívili naši školku dobrovolní hasiči. Za doprovodu sirény začala rychlá evakuace dětí ze školky na zahradu, kde už čekala skupinka hasičů. Děti pozorovaly hasičské oblečení a také měli možnost vidět, jak probíhá vyprošťování raněného z auta. Poté si podrobně si prohlédly hasičský vůz a vyzkoušely si stříkat vodu z hadice. Někteří odvážlivci se nechali i ponosit v evakuačním nosítku. Na závěr za pomocí hasičů, uhasily hasícím přístrojem menší požár. Dětem se den s hasiči velmi líbil. Těšíme se, že nás brzy zase navštíví. Fotografie zde.

Pavla Kiedroňová