Malý výlet za zvířátky PDF Tisk Email

maly vylet za zviratky Příjemné, poučné a hlavně zábavné říjnové dopoledne zažily naše starší děti při návštěvě Přírodovědné stanice v Karviné. Děti mohly zvířátka žijící v klecích a teráriích nejen pozorovat a prohlížet si je zblízka, ale na některá si také mohly sáhnout a pohladit je. Někteří hrdinové se nebáli ani exotických hadů a ještěrů, ale všichni se shodli, že nejpříjemnějším mazlíčkem na pohlazení jsou čiperné činčily. A venku na dvorku zase čekal nejstarší obyvatel zdejší stanice opičák Oskar a lišák Míša, který měl právě dobrou náladu a ochotně ukázal svůj krásný kožíšek. Děti si odnesly nejen užitečné informace o tom, co zvířátka k životu potřebují ale především krásné zážitky, o kterých jsme si ještě dlouho vyprávěli. Fotografie zde.

Pavlína Jancová