Pasování předškoláků PDF Tisk Email

pasovani predskolaku Školní rok se pomalu chýlí ke konci a naši předškoláci opouštějí brány mateřské školy. Z důvodu současné situace se nemůžeme najednou rozloučit se všemi našimi kamarády. Přestože jsme se v naší mateřské škole scházeli v menším počtu, přítomným předškoláčkům jsme připravili slavnostní dopoledne. Děti si prošly připravenou cestičkou do školy, kde na ně čekala paní učitelka, aby je mohla pasovat na školáky. Každý předškoláček dostal upomínkové dárečky na mateřskou školu. Ani budoucí prvňáčci, kteří přijdou do školky ještě v průběhu prázdnin, nebudou o slavnostní rozloučení ošizeni.
Dětem, které mateřskou školu v současné době nenavštěvují přejeme krásné prázdniny, mnoho sluníčka a budoucím prvňáčkům úspěšný vstup do školy. Doufám, že se Vám děti bude ve škole líbit a slibujeme, že se za Vámi určitě přijdeme podívat. Všem rodičům děkuji za spolupráci. Fotografie zde.

Markéta Królová