ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné

Vzkazníky

Ve vzkazníku naleznete poslední aktuální informace o dění ve školce. Přispívat do vzkazníku mohou pouze registrovaní uživatelé.

 

Vzkazník MŠ Petrovice

Vzkazník MŠ Marklovice

Vzkazník MŠ Závada


Designed by:
Akce MŠ Závada 2018/19
Halloween PDF Tisk Email

halloween Ve čtvrtek 25. 10. ve večerních hodinách proběhlo v MŠ v Závadě Halloweenské strašení. Děti, převlečené za strašidla, si společně s rodiči vyrobily z dýní a přírodnin strašidelné svícny, které jsme si zapálili a vystavili. Následně na nás čekal malý strašidelný program. Děti si zařádily v herně při světle lampiónů, zatančily rodičům a pak i společně s nimi strašidlácký taneček. Nakonec si milá čarodějnice připravila pro děti úkoly, za jejichž splnění na ně čekala sladká odměna. Tímto paní čarodějnici děkujeme. Fotografie zde.

Bc. Kamila Vránová

 
Beseda s knihovnicí PDF Tisk Email

beseda s knihovnici V pondělí 15. 10. 2018 nás v mateřské škole v Závadě navštívila místní paní knihovnice. Společně s dětmi si povídala o knihovně, práci knihovnice a o knihách. Zejména o tom, jaké všechny knížky na děti v knihovně čekají, jak bychom se ke knížkám měli chovat a jak o ně pečovat. Přečetla dětem také pohádku „O koťátku, které zapomnělo mňoukat". Všechny děti pozorně naslouchaly. Na závěr dětem půjčila hromadu krásných obrázkových knížek a leporel, které si děti mohly společně prohlédnout. Ale jak už to v knihovnách bývá, museli jsme je vrátit. S paní knihovnicí jsme se rozloučili básničkou a písní o podzimu. Děkujeme. Fotografie zde.

Bc. Kamila Vránová

 


Projekty

Naše škola je zapojena do projektů:

- Odborná učebna chemie při ZŠ Petrovice u Karviné (IROP)

- Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování - Šablony pro MŠ a ZŠ I (OP VVV)

- Oranžové hřiště MŠ Petrovice u Karviné (Nadace ČEZ)

- Oranžové hřiště MŠ Marklovice u Karviné (Nadace ČEZ)

Vytvoření pracovního místa – vrátný (OPZ)

- Sportovní příměstský tábor 2018 - 2020 (OPZ)

- Diagnostika stavu znalostí a dovedností žáků se zaměřením na jejich rozvoj

Cambridge English

cambridge-logo-500px

Mezinárodní jazykové zkoušky Cambridge English na naší škole.

Podrobnosti zde.