Akce MŠ Závada 2018/19
Výlet do zoologické zahrady v Ostravě PDF Tisk Email

vylet do zoologicke zahrady v ostrave S dětmi z mateřské školy Závada jsme se ve čtvrtek 13. 6. vypravili na výlet do ZOO Ostrava. Počasí nám tentokrát přálo a celou dobu nám krásně svítilo sluníčko. Na výlet jsme se připravovali celý týden, povídali jsme si o zvířatech ze zoo a naučili se spolu pěknou písničku. V zoo jsme pak viděli plameňáky, pávy, krásně barevné papoušky, lva i se lvicí a dokonce i opičky a jejich mláďata. Po cestě nás přišlo pozdravit i malé kůzlátko. Výlet se nám moc líbil. Fotografie zde.

Malý přírodníček PDF Tisk Email

maly prirodnicek V úterý 11. 6. se starší děti z MŠ Závada zúčastnily Stezky malého přírodníčka. Stezka byla připravena u Urbančíkových rybníků a děti na několika stanovištích plnily úkoly s ekologickou tématikou. Sluníčko nám k tomu pěkně svítilo a dětem se dopoledne moc líbilo. Fotografie zde.

Sluníčko nás láká do přírody PDF Tisk Email

slunicko nas laka do prirody Přestože je letošní květen trošku deštivější a studenější, podařilo se nám s dětmi z MŠ Závada využít těch pár pěkných sluníčkových dnů a vyrazit spolu do přírody. V pondělí jsme si udělali krásnou procházku k rybníku Větrov v Závadě. Podívali jsme se, jak vypadá a kdo všechno tam žije. Na závěr jsme dostali sladkou odměnu. Druhý den jsme se s dětmi vydali ke koníkům paní Křevké, kde jsme viděli i kozy, káčátka a housata. Proběhli jsme se po louce a pozorovali, jaké krásné rostlinky tam rostou. A jako třešničku na dortu, jsme po cestě narazili na želvu suchozemskou a dokonce si ji i mohli pohladit. Poslední procházku jsme si udělali v pátek, po dvoudenním lijáku, kdy jsme se šli podívat k řece Olši a zkontrolovat, zda nám nic neodnesla a vypadá už zase tak, jak by měla. Fotografie zde.

SkoTančení s Verčou PDF Tisk Email

skotanceni s vercou V úterý 30. 4. za námi do mateřské školy v Závadě přijela paní Veronika Vičarová se svým zábavným, hudebně-pohybovým vystoupením pro děti. Zpívala nám své vlastní písničky a společně s dětmi si zatančili a zadováděli, jak jen to šlo. Děti do tance vtáhly i své rodiče a prarodiče a zahrály si i nějakou tu hru. Odpoledne se dětem moc líbilo. Fotografie zde.

Dopoledne se zvířátky PDF Tisk Email

dopoledne se zviratky Na začátku dubna jsme se s dětmi vydali navštívit hospodářství paní Křevké, abychom se podívali na zvířátka. Děti si mohly zajezdit na poníkovi a vyzkoušet si, jak se o něj pečuje. Mohli jsme si pohladit malého králíčka a taky kůzlátka. Dětem se návštěva moc líbila. Děkujeme paní Křevké, že si na nás udělala čas a těšíme se na další návštěvu. Fotografie zde.

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>