Akce MŠ Závada 2018/19
Halloween PDF Tisk Email

halloween Ve čtvrtek 25. 10. ve večerních hodinách proběhlo v MŠ v Závadě Halloweenské strašení. Děti, převlečené za strašidla, si společně s rodiči vyrobily z dýní a přírodnin strašidelné svícny, které jsme si zapálili a vystavili. Následně na nás čekal malý strašidelný program. Děti si zařádily v herně při světle lampiónů, zatančily rodičům a pak i společně s nimi strašidlácký taneček. Nakonec si milá čarodějnice připravila pro děti úkoly, za jejichž splnění na ně čekala sladká odměna. Tímto paní čarodějnici děkujeme. Fotografie zde.

Bc. Kamila Vránová

Beseda s knihovnicí PDF Tisk Email

beseda s knihovnici V pondělí 15. 10. 2018 nás v mateřské škole v Závadě navštívila místní paní knihovnice. Společně s dětmi si povídala o knihovně, práci knihovnice a o knihách. Zejména o tom, jaké všechny knížky na děti v knihovně čekají, jak bychom se ke knížkám měli chovat a jak o ně pečovat. Přečetla dětem také pohádku „O koťátku, které zapomnělo mňoukat". Všechny děti pozorně naslouchaly. Na závěr dětem půjčila hromadu krásných obrázkových knížek a leporel, které si děti mohly společně prohlédnout. Ale jak už to v knihovnách bývá, museli jsme je vrátit. S paní knihovnicí jsme se rozloučili básničkou a písní o podzimu. Děkujeme. Fotografie zde.

Bc. Kamila Vránová