Halloween PDF Tisk Email

halloween Ve čtvrtek 25. 10. ve večerních hodinách proběhlo v MŠ v Závadě Halloweenské strašení. Děti, převlečené za strašidla, si společně s rodiči vyrobily z dýní a přírodnin strašidelné svícny, které jsme si zapálili a vystavili. Následně na nás čekal malý strašidelný program. Děti si zařádily v herně při světle lampiónů, zatančily rodičům a pak i společně s nimi strašidlácký taneček. Nakonec si milá čarodějnice připravila pro děti úkoly, za jejichž splnění na ně čekala sladká odměna. Tímto paní čarodějnici děkujeme. Fotografie zde.

Bc. Kamila Vránová