Sluníčko nás láká do přírody PDF Tisk Email

slunicko nas laka do prirody Přestože je letošní květen trošku deštivější a studenější, podařilo se nám s dětmi z MŠ Závada využít těch pár pěkných sluníčkových dnů a vyrazit spolu do přírody. V pondělí jsme si udělali krásnou procházku k rybníku Větrov v Závadě. Podívali jsme se, jak vypadá a kdo všechno tam žije. Na závěr jsme dostali sladkou odměnu. Druhý den jsme se s dětmi vydali ke koníkům paní Křevké, kde jsme viděli i kozy, káčátka a housata. Proběhli jsme se po louce a pozorovali, jaké krásné rostlinky tam rostou. A jako třešničku na dortu, jsme po cestě narazili na želvu suchozemskou a dokonce si ji i mohli pohladit. Poslední procházku jsme si udělali v pátek, po dvoudenním lijáku, kdy jsme se šli podívat k řece Olši a zkontrolovat, zda nám nic neodnesla a vypadá už zase tak, jak by měla. Fotografie zde.

Bc. Kamila Vránová