ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné

Vzkazníky

Ve vzkazníku naleznete poslední aktuální informace o dění ve školce. Přispívat do vzkazníku mohou pouze registrovaní uživatelé.

 

Vzkazník MŠ Petrovice

Vzkazník MŠ Marklovice

Vzkazník MŠ Závada


Designed by:
Akce ZŠ Marklovice 2019/20
Vlastivědné projekty PDF Tisk Email

vlastivedne projekty Žáci V.B. si i letos vytvářeli vlastivědné projekty krajů ČR a států Evropy. Žáci si sbírali materiály, vyráběli mapky a spoustu času jim zabralo i kreslení. Mnohé z těchto projektů se velmi povedly a děti byly za ně ohodnoceny. Fotografie zde.

Mgr. Ivana Fadrná

 
Školní kolo recitační soutěže PDF Tisk Email

skolni kolo recitacni souteze Ve čtvrtek 6. února se sešli zástupci tříd 1. stupně, aby přednesli své připravené básničky. Paní učitelky, které byly v porotě, měly nelehký úkol. Musely vybrat šest recitátorů, kteří nás budou reprezentovat v městském kole.

Do dalšího kola postupují: Beata Hanzlíková (1.A), Magdalena Radecká (1.B), Eliška Cieslarová (2.B), Ondřej Němec (3.A), Eliška Prosová (5.B) a Ema Podstawková (4.B). Všem gratulujeme a přejeme hodně štěstí. Fotografie zde.

Mgr. Kateřina Vozárová

 
Vybíjená 2020 PDF Tisk Email

vybijena 2020 V letošním roce proběhlo školní kolo ve vybíjené ve čtvrtek 30. ledna, v den pololetního vysvědčení. Za bouřlivého povzbuzování žáci opět předvedli, že hrát umí velmi dobře, znají pravidla a sportování je baví. Výsledky turnaje: 1. místo IV.B 1. místo V.B 2. místo IV.C +III.C 2. místo V.A 3. místo IV. A Vítězům gratulujeme. Fotografie zde.

Mgr. Eva Antalová

 
Andělská škola PDF Tisk Email

andelska skola Plná škola andílků? I to je v Marklovicích možné. Ve čtvrtek 5. 12. u nás probíhala andělská škola. Děti si procvičovaly češtinu i matematiku po andělsku. A jak jim to šlo! Úplně zapomněly na zlobení. Čekání na příchod Mikuláše si pak zkracovaly andělskými zpěvy. A protože jim to moc hezky zpívalo, Mikuláš s čertem nešetřili a kromě sladkostí našim andílkům nadělili i spoustu nových her a hraček do školní družiny. Fotky andělského sboru zde.

Mgr. Pavlína Ochodková

 
Vánoční dílny PDF Tisk Email

vanocni dilny Středeční dopoledne strávily děti z marklovické školy v Kulturním centru v Petrovicích. Tato akce proběhla ve spolupráci s obcí. Děti vlastnoručně vyráběly pro své blízké krásné dárečky k blížícím se Vánocům. Mýdlo a svíčky, které vytvořily, provoněly celou místnost. Ze skořápek ořechů slepovaly svícen, zdobily si keramickou i dřevěnou ozdobu na stromeček. Vyrobily si také pozvánku na blížící se Vánoční zpívání, které proběhne 18. 12. v 16 hodin v kostele Nanebevstoupení Páně. Dílničky proběhly v atmosféře pohody a velké radosti ze zhotovených výrobků. Foto k nahlédnutí zde.

Mgr. Kateřina Vozárová

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>

Strana 1 z 2

Projekty

Naše škola je zapojena do projektů:

- Odborná učebna chemie při ZŠ Petrovice u Karviné (IROP)

- Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování - Šablony pro MŠ a ZŠ I (OP VVV)

- Oranžové hřiště MŠ Petrovice u Karviné (Nadace ČEZ)

- Oranžové hřiště MŠ Marklovice u Karviné (Nadace ČEZ)

Vytvoření pracovního místa – vrátný (OPZ)

- Sportovní příměstský tábor 2018 - 2020 (OPZ)

- Diagnostika stavu znalostí a dovedností žáků se zaměřením na jejich rozvoj

Cambridge English

cambridge-logo-500px

Mezinárodní jazykové zkoušky Cambridge English na naší škole.

Podrobnosti zde.