Akce ZŠ Marklovice 2019/20
Soutěž všestrannosti PDF Tisk Email

V úterý 22. 10. proběhlo v Marklovicích odpoledne plné pohybu. Každá třída od 1. – 5. ročníku vyslala šestičlenné družstvo do Soutěže všestrannosti. Děti zvládly 8 disciplín. Ty nejlepší čekala sladká odměna. Nahlédněte do tabulky výsledků.

Mgr. Eva Antalová

Bezpečně do školy PDF Tisk Email

bezpecne do skoly Červená, oranžová, zelená.... V pátek 27. 9. přišly děti do školy v barvách semaforu. Celá dopolední výuka byla zaměřena na dopravní tématiku. Děti pracovaly ve smíšených týmech. Plnily úkoly na osmi různých stanovištích po celé budově školy i na školním hřišti, kde probíhala jízda zručnosti. Opakovaly se dopravní značky, čísla tísňového volání, dopravní prostředky, přecházela se bezpečně silnice. Děti si také vyzkoušely, jak se cítí v dopravě a na ulicích lidé s handicapem. Všechny aktivity byly spojeny s bezpečností, které není nikdy dost! Fotky k nahlédnutí zde.

Mgr. Pavlína Ochodková