Akce ZŠ Marklovice 2021/22
Škola v přírodě - Jeseníky - 5. den PDF Tisk Email

skola v prirode jeseniky 5 den Dnešní den jsme zahájili rozcvičkou na písničku od skupiny Mandrage. Opět děti soutěžily, zpívaly, luštily a vyráběly. Tentokrát se vše týkalo motýlů. Po krátkém dešti jsme se vydali na vycházku do lesa. Nejlepší hrou se stala schovávaná v lesním porostu. Koho jsme neviděly, byl sladce odměněn. Pro velký úspěch jsme hráli několikrát. Fotografie zde.

Škola v přírodě - Jeseníky - 4. den PDF Tisk Email

skola v prirode jeseniky 4 den Motto dnešního dne bylo: „Ráno berušky, večer světlušky!" Celý dnešní program byl zaměřen na brouky. I jednotlivá stanoviště veselé olympiády byla motivována různými druhy brouků. Zahráli jsme si na lýkožrouty, střevlíky, berušky, chrobáky a zápasili jsme jako roháči. Večer jsme si zazpívali u táboráku a opekli špekáčky. Broučí den jsme ukončili bojovkou, která nás dostatečně unavila. Fotografie zde.

Škola v přírodě - Jeseníky - 3. den PDF Tisk Email

skola v prirode jeseniky 3 den Dnes jsme se seznámili se životem v mraveništi. Děti si zvolily mravenčí královnu, pod jejím vedením plnily jednotlivé úkoly. Staraly se o vylíhnuté mravence, stavěly v lese mraveniště. Pod lupou jsme pozorovali mravenčí dělnice a larvy. Večer děti kreslily do svého deníku entomologa, zapisovaly si zajímavosti z dnešního dne. Počasí nám už dnes přálo a stále se otepluje, máme se na co těšit. Zítra nás čeká táborák a stezka odvahy. Fotky zde.

Škola v přírodě - Jeseníky - 2. den PDF Tisk Email

skola v prirode jeseniky 2 den Ráno jsme se probudili do deštivého počasí, ale dobrá nálada nám i přesto zůstala po celý den. Program byl věnován včelímu společenství. Děti se dozvěděly vše o životě včel, prohlédly si včelí plástev a postavily úly. Po výborném obědě si prošly naučnou stezku a plnily rozmanité úkoly. Večerní program jsme zahájili zpěvem populárních písniček za doprovodu ukulele. Následovala dětmi tolik očekávaná diskotéka. Fotky zde.

Škola v přírodě – Jeseníky – 1. den PDF Tisk Email

skola v prirode jeseniky 1 den Milí rodiče, dojeli jsme dobře. Máme pěkné ubytování. Užívali jsme si dnes krásného slunečného počasí a objevovali zákoutí zalesněného areálu. Náš týden malých entomologů jsme zahájili chytáním rozličného hmyzu, který jsme pozorovali lupou. Strava byla dnes také výborná, hlavně boloňské špagety k obědu dětem mizely z talíře velkou rychlostí. Těšíme se na další dobrodružství. Fotky k nahlédnutí zde.

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

- Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování - Šablony pro MŠ a ZŠ II (OP VVV)

- Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování - Šablony pro MŠ a ZŠ III (OP VVV)

- Ozonové generátory pro MŠ (Nadace ČEZ)