Knihovna PDF Tisk Email

knihovna Velmi příjemné dopoledne strávily děti IV.B a V.B v úterý 3.4. v Regionální knihovně Karviná - Mizerov. Prohlédly si všechna oddělení včetně útulného kinosálu. Zjistily, že toto zařízení myslí i na zrakově postižené občany a umožňuje jim seznámit se s literaturou pomocí braillova písma nebo čtení, pomocí speciální lupy, která upravuje velikost i barvu textu. Při prohlídce plnily drobné úkoly, díky nimž se učily orientovat mezi regály s knihami. Pracovním listem o pohádkách si připomněly oblíbené postavy z knížek. Nakonec využily možnosti samostatně si prohlédnout knihy, časopisy, zahrát si společenskou nebo didaktickou hru. Paní knihovnice na závěr odměnila děti sladkostí. Děkujeme za pěkné dopoledne. Fotogrfie zde.

Mgr. Eva Antalová

- Šance pro každého žáka