Škola v přírodě Horní Bečva - 1.den PDF Tisk Email

skola v prirode horni becva 1 den Námořníci z Marklovic – Horní Bečva - DEN PRVNÍ
Vzhůru na palubu, dálky volají...
Děti před nástupem na „loď" odevzdaly palubní lístky a vyrazili jsme za dobrodružstvím. Kajuty jsou zabydleny, posádky rozděleny do lodí, vyrobeny námořnické čepice a vlajky. Vyplouváme! Kapitáni, kormidelníci, plavčíci i další členové posádek jsou už teď v postýlkách. Seznámení s okolím a první úkoly jsme zvládli dobře. Velmi nám tady chutná, strava je formou bufetu. Námořníci si dnes hromadně přidávali. Všechny zdravíme a posíláme první fotky.

Mgr. Pavlína Ochodková