Akce ZŠ Petrovice 2019/20
Přejeme vám hezké prázdniny! PDF Tisk Email

uzijte si prazdniny

Sportovní příměstský tábor PDF Tisk Email

logolink tábor Základní škola a Mateřská škola Petrovice u Karviné, příspěvková organizace pořádá sportovní příměstský tábor (spolufinancovaný pomocí Operačního programu Zaměstnanost, název projektu: Sportovní příměstský tábor 2018 - 2020, CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0008118).
Informace:
I. turnus se koná 17 -21. 8. 2020
II. turnus se koná 24. – 28. 8. 2020
Nástup na příměstský tábor: každý den v 7,30 hodin v prostorách Sportovní haly při ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné.
Na stejném místě si děti vyzvedávají rodiče do 16,00 hodin.
Pro děti je zajištěna strava a pitný režim.
Děti si na tábor vezmou:
sportovní tašku (nebo batůžek)
sportovní oblečení (+ náhradní sportovní oblečení)
1x sportovní obuv do haly a 1x na venkovní hřiště, přezůvky
ručník, sprchový gel
láhev s pitím
pokrývku hlavy, opalovací krém
průkazku pojištěnce
Pokud dítě bere léky - je nutno to nahlásit u vedoucích.
Jsou ještě poslední volná místa na I. turnus, který se koná 17. – 21. 8. 2020!

Případné další informace na telefonním čísle 608 299 009 - Radek Adamczyk

SEŠITY- požadavky na školní rok 2020/2021 PDF Tisk Email

Zde si můžete stáhnout požadavky na sešity pro školní rok 2020/2021. Tyto požadavky mohou být v září ještě mírně upraveny jednotlivými vyučujícími.

Závěr školního roku 2019/2020 PDF Tisk Email

Informace k závěru školního roku:

Výuka pro první i druhý stupeň končí v pátek 26. 6. 2020.

Žáci 9. ročníku se dostaví do školy v pondělí 29. června v 9,30 hodin k převzetí vysvědčení a odevzdání učebnic. Budou mít dvě vyučovací hodiny. Ti žáci, kteří se neúčastnili výuky, musí donést čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového onemocnění.

Žáci prvního stupně v pondělí 29. června výuku nemají. Dostaví se do školy v úterý 30. června v 7,45 hodin k převzetí vysvědčení a odevzdání učebnic. Budou mít dvě vyučovací hodiny. Ti žáci, kteří se neúčastnili výuky, musí donést čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového onemocnění.

Žáci druhého stupně (6. - 8. ročník) v pondělí 29. června výuku nemají. Dostaví se do školy v úterý 30. června v 9,00 hodin k převzetí vysvědčení a odevzdání učebnic. Budou mít dvě vyučovací hodiny. Ti žáci, kteří se neúčastnili výuky, musí donést čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového onemocnění.

Všichni žáci, kteří ztratili učebnice nebo je mají poškozené, jsou povinni v den vydání vysvědčení zaplatit úhradu za ztrátu (plná cena učebnice) nebo poměrnou část podle poškození.

Všichni žáci, kteří si nepřijdou pro vysvědčení, je budou mít uložené na sekretariátu školy.

Informace z jídelny PDF Tisk Email

30. 6. se pro děti ZŠ nevaří oběd.

Helena Vyvlečková

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>