Akce ZŠ Závada 2021/22
Noc s Andersenem v Závadě PDF Tisk Email

noc s andersenem v zavade APRÍL? Kdepak, konečně se děti dočkaly! Nejoblíbenější školní akce odstartovala v pátek 1.4. 2022 přesně v 18.00.
Letošním tématem se stal Josef Lada a jeho tvorba. Nejvíce jsme se s dětmi věnovali Nezbedným pohádkám. Čekalo nás několik hodin her, soutěží, zpěvu, tvoření a dokonce i příprava večeře. Děti se tradičně nejvíce těšily na stezku odvahy, na které hledaly draka pro líného Honzu. V týmech i samostatně plnily nejrůznější úkoly a seznamovaly se s jednotlivými pohádkami pana Lady a také s jeho ilustracemi. V průběhu večera nás navštívil pan starosta, přečetl dětem část pohádky a rozdal pěkné knížky a drobné občerstvení. Večer plynul ve skvělé atmosféře, bohužel nám nevyšlo počasí a museli jsme oželet tradiční noční procházku. K půlnoci se děti konečně uložily do svých pelíšků a před spaním jsme jim ještě pustili pohádku O statečné princezně. Ráno nám hodné maminky ze SRPŠ nachystaly snídani a děti se s úsměvy rozešly domů. Fotografie zde.

Mgr. Andrea Kupčáková

Minikurz bruslení PDF Tisk Email

minikurz brusleni V měsíci únoru jsme se po dvou letech vrátili s dětmi na led. Po tři pátky jsme s dětmi pilovali základy bruslení. Pomáhali nám i ochotní rodiče. Všem malým dětem se letos podařilo zvládnout pohyb na ledě a starší děti si už jen opakovaly, popřípadě zahrály hokej. Minikurz jsme zakončili malou jízdou zručnosti. Příští rok své dovednosti zase vylepšíme. Fotografie zde.

Mgr. Andrea Kupčáková

- Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování - Šablony pro MŠ a ZŠ II (OP VVV)

- Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování - Šablony pro MŠ a ZŠ III (OP VVV)

- Ozonové generátory pro MŠ (Nadace ČEZ)