Akce ZŠ Závada 2018/19
Vánoční besídka PDF Tisk Email

vanocni besidka Letos poprvé jsme měli možnost vyzkoušet si vystoupení před rodiči v opravdu velkém sále na velkém podiu. Vánoční besídku jsme připravili na středu 12. 12. a účast byla velmi hojná. Své pásmo předvedly děti z mateřské školy. Přesto, že jsou maličké, povedlo se jim to a rodiče je odměnili velikým potleskem. Ani děti ze školy nezahálely a zazpívaly koledy i písně se zimní tematikou. Všechny děti měly pro rodiče připravené dárečky a přáníčka, které jim po skončení besídky rozdaly. Domů se však ještě nešlo, pokračovali jsme řemeslnou dílnou, kde si mohli všichni vyrobit několik hezkých výrobků a odnést si je domů. Chtěli bychom moc poděkovat všem rodičům a přátelům školy, kteří se podíleli na přípravě tohoto krásného odpoledne. Fotografie zde.

Mgr. Andrea Kupčáková

Mikulášská nadílka v Závadě PDF Tisk Email

mikulasska nadilka v zavade V předvánočním čase přijíždí již tradičně do mateřské a základní školy v Závadě Mikuláš se svými pomocníky, aby děti obdaroval drobnými dárky. Děti ze školky i školy se na něj vždy moc těší a chystají pro něj písničky i básničky. Letos se trošku bály čerta, ale svůj strach nakonec překonaly a pro dárečky si zašly. Tak zase příští rok, Mikuláši! Fotografie zde.

Mgr. Andrea Kupčáková