Akce ZŠ Závada 2019/20
Školní strašení a lampionový průvod PDF Tisk Email

skolni straseni a lampionovy pruvod V pátek 1. 11. jsme se již tradičně s rodiči a dětmi sešli u hřiště TJ Lokomotiva a vydali se lampionový průvod. Tím odstartovala nejoblíbenější akce našich dětí - školní strašení.
Pro děti je to vždy večer plný překvapení, soutěží, hledání a překonávání strachu. Na stezce odvahy i při hledání překvapení na temné zahradě musely děti předvést opravdu dost kuráže. Ve třídě pak plnily testy paměti, skládaly puzzle v úplné tmě, řešily kvízy a v neposlední řadě si připravily tak trochu zvláštní hostinu. Než jsme se nadáli, bylo devět hodin, tedy nejvyšší čas rozejít se domů. Fotografie zde.

Mgr. Andrea Kupčáková