Radovánky v Závadě PDF Tisk Email

radovanky v zavade V sobotu 22. 6. se na hřišti TJ Lokomotiva konaly tradiční dětské Radovánky, které pro děti připravili rodiče ze SRPŠ. Paní učitelky ze školky i školy připravily s dětmi vystoupení v podobě tanců. Dětem se to moc povedlo a rodičům i prarodičům předvedly opravdu hezká čísla. Poté se děti pustily do soutěžení. Po splnění všech disciplín pak byly odměněny medailí. V průběhu odpoledne mohly děti jezdit na koni, na segway, skákaly na hradu, nechaly si malovat na obličej a také se účastnily bohaté tomboly. Během celého odpoledne bylo k dispozici opravdu pestré občerstvení, o které se starali rodiče a přátelé školy. Ve večerních hodinách proběhla ještě tombola pro dospělé a pak už jen volná zábava. Fotografie zde.
Moc děkujeme všem, kteří se jakýmkoliv způsobem podíleli na zajištění a organizaci celé akce. Vážíme si toho, že se takto dětem věnují i přes velké osobní a pracovní vytížení. Děkujeme.

Mgr. Andrea Kupčáková