Mikulášská škola PDF Tisk Email

mikulasska skola V pátek 6. 12. se děti z 1.-4.C sešly ve škole v nejrůznějších maskách čertů a andělů. Celý den se nesl v duchu Mikuláše, děti se seznámily s historickou postavou a legendou Mikuláše. V průběhu vyučování plnily úkoly z matematiky, českého jazyka i dalších předmětů a získávaly drobné odměny, body, ale také trestné body. Ověřovaly si svou úspěšnost a učily se pracovat s chybou. Závěrem si děti zazpívaly zimní písničky, které si samy doprovodily na nejrůznější nástroje.

Mgr. Andrea Kupčáková