Mikulášská besídka PDF Tisk Email

mikulasska besidka Děti z mateřské a základní školy v Závadě měly letos nově mikulášskou nadílku spojenou s menší besídkou v kulturním centru. 10. 12. v odpoledních hodinách je zde navštívil Mikuláš, anděl a dva čerti, aby jim výměnou za písničky a básničky předali pěkné balíčky. Děti si zatančily, nazdobily perníčky a vyrobily andílky s rodiči. Milí rodiče ze SRPŠ připravili pohoštění, upekli cukroví a uvařili punč. Za organizaci celé akce jim tímto mnohokrát děkujeme. Fotografie zde.

Mgr. Andrea Kupčáková