Přejeme vám hezké prázdniny!!! PDF Tisk Email

Download this file (Petrklíč č. 2 pdf.pdf)Petrklíč č. 2 pdf.pdf1354 Kb

Zpráva ze školní jídelny PDF Tisk Email
26.05.2022 11:00

Informace pro rodiče: žáci ZŠ nemají 30.6. oběd.

Helena Vyvlečková

Pohádka O Otesánkovi PDF Tisk Email
29.06.2022 17:55

pohadka o otesankovi Poslední červnový pátek navštívilo naší mateřskou školu divadélko Šamšula se svou pohádkou O Otesánkovi. Otesánek bydlel se svou maminkou v malé chaloupce a pořád jen jedl a jedl. Když už neměl co jíst, snědl i svého pejska Ťapku. Jednou se tak přejedl, že se už nevlezl do chaloupky a část ji zboural. Děti musely Otesánkovi poradit, jak správně jíst a pravidelně cvičit, aby se z něj stal kluk, jak se patří. Pohádka o nenasytnosti a neposlušnosti se dětem velice líbila a už těšíme na nový školní rok, kdy uvidíme nové pohádky. Fotografie zde.

Markéta Królová

Slavnostní rozloučení s předškoláky PDF Tisk Email
29.06.2022 17:46

slavnostni rozlouceni s predskolaky V úterý 21. 6. jsem se slavnostně rozloučili s našimi předškoláky, kteří byli opasováni vařečkou Bertou a posláni do školy. Slavnost dále pokračovala na školkové zahradě, kde byl pro děti připraven animační program, raut a soutěže. Na závěr jsme s dětmi přivítali léto společným tancem. Děkujeme všem rodičům, kteří se podíleli na přípravě občerstvení pro děti, ale také studentkám ze střední školy Dakol, které si pro děti připravily animační program. Všem přejeme krásné léto plné sluníčka. Fotografie zde.

Markéta Królová

<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>

- Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování - Šablony pro MŠ a ZŠ II (OP VVV)

- Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování - Šablony pro MŠ a ZŠ III (OP VVV)