Soutěž: Finanční gramotnost PDF Tisk Email
14.02.2020 14:31

soutez financni gramotnost Soutěž vyhlašuje Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy. Cílem soutěže je seznámit žáky ZŠ a SŠ s problematikou finanční gramotnosti, která je prevencí proti předlužení a sociálnímu vyloučení. Soutěž má 3 věkové kategorie. Děti naší školy se zúčastnily kategorie II., která byla určena pro žáky 2. stupně a nižších tříd víceletých gymnázií. Ve školním kole soutěžili žáci jako jednotlivci. Bylo jich 55. Tři nejlepší se stali členy školní družstva, které pak soutěžilo týmově v okresním kole. Naši školu reprezentovali tito tři nejúspěšnější žáci: Tomáš Klein, Denis Polok a Helena Piechaczková. Soutěž se konala prostřednictvím on –line soutěžního systému. Letos se soutěže zúčastnilo celkem 211 základních a středních škol a 22 761 soutěžících z celé České republiky.
V okresním kole naši žáci obsadili krásné 5. místo. Žákům blahopřeji a děkuji za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Petra Botorová

Lyžařský kurz pro žáky 1. stupně PDF Tisk Email
12.02.2020 18:02

Lyžařský kurz pro žáky 1. stupně, v termínu 24. - 28. 2. 2020, neproběhne z důvodu nedostatečné sněhové pokrývky.

Školní kolo recitační soutěže PDF Tisk Email
11.02.2020 12:08

skolni kolo recitacni souteze Ve čtvrtek 6. února se sešli zástupci tříd 1. stupně, aby přednesli své připravené básničky. Paní učitelky, které byly v porotě, měly nelehký úkol. Musely vybrat šest recitátorů, kteří nás budou reprezentovat v městském kole.

Do dalšího kola postupují: Beata Hanzlíková (1.A), Magdalena Radecká (1.B), Eliška Cieslarová (2.B), Ondřej Němec (3.A), Eliška Prosová (5.B) a Ema Podstawková (4.B). Všem gratulujeme a přejeme hodně štěstí. Fotografie zde.

Mgr. Kateřina Vozárová

Vybíjená 2020 PDF Tisk Email
09.02.2020 18:14

vybijena 2020 V letošním roce proběhlo školní kolo ve vybíjené ve čtvrtek 30. ledna, v den pololetního vysvědčení. Za bouřlivého povzbuzování žáci opět předvedli, že hrát umí velmi dobře, znají pravidla a sportování je baví. Výsledky turnaje: 1. místo IV.B 1. místo V.B 2. místo IV.C +III.C 2. místo V.A 3. místo IV. A Vítězům gratulujeme. Fotografie zde.

Mgr. Eva Antalová

Navštívili jsme Svět techniky PDF Tisk Email
09.02.2020 17:55

navstivili jsme svet techniky V úterý 28. ledna 2020 jsme se celá školka „Malých čiperků" vydali autobusem do světa techniky v Ostravě. Moc se nám tam líbilo. Vyzkoušeli jsme si, jak těžkou práci mají zedníci a všichni, co se podílí na stavbě. Ve vodním ráji jsme zjistili, jakou sílu má proud vody a co všechno dokáže. Plnili jsme nelehké úkoly ve strašidelném „Dobrolese" a zkusili si podojit i krávu. Nakonec jsme si zahráli na různé profese - doktory, prodavače a hudebníky. Výlet jsme si moc užili a doufáme, že se tam podíváme i příští rok. Fotografie zde.

Pavla Kiedroňová

<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>