Vážení rodiče, PDF Tisk Email
18.04.2018 08:52

na základě § 24 ods. 2 zákona č. 561/2004 Sb. o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání vyhlašuji z organizačních důvodů v pondělí 30. 4. 2018 a v pondělí 7. 5. 2018 ředitelské volno pro žáky Základní školy a Mateřské školy v Petrovicích u Karviné. Školní družina bude v tyto dny uzavřena. Mateřská škola bude v provozu.

PaedDr. Bořivoj Vlček, ředitel školy

Kin-ball PDF Tisk Email
24.04.2018 07:14

kin ball Tato hra pochází z Kanady a v České republice se stala pro mnohé oblíbeným sportem. Žáci IV. a V. B si ji mohli v úterý 17. 4. v tělocvičně v Marklovicích vyzkoušet. Pomocí her se učili, jak zacházet s nezvykle velikým míčem, seznámili se s pravidly a nakonec si hru vyzkoušeli. Odpoledne plné pohybu se opravdu vydařilo. Fotografie zde.

Mgr. Eva Antalová

Přehled žáků přijatých k základnímu vzdělávání pro rok 2018/2019 PDF Tisk Email
20.04.2018 08:22

Seznam žáků budoucích prvních tříd, přijatých k základnímu vzdělávání v Základní škole a Mateřské škole Petrovice u Karviné, najdete v příloze.

Městské kolo v sálové kopané PDF Tisk Email
10.04.2018 12:17

mestske kolo v salove kopane Chlapci naší školy si ve čtvrtek 5. 4. zahráli kopanou s dětmi karvinských škol. Sešlo se celkem 8 družstev. Za náš tým hráli hráči, kteří ukázali, že fotbal umí hrát velmi dobře. Byli to: brankář – Aleš Tiahnibok V.B, hráči – Dominik Hanusek IV.A, Šimon Kniezek IV.A, Martin Adamiec V.A, Jáchym Hanek V.A, Václav Němec V.A, Vojtěch Chudý V.B a Tobias Karpeta V.B. Vybojovali krásné 3. místo. Srdečně gratulujeme. Fotografie zde.

Mgr. Eva Antalová

Přihlašování na střední školu krok za krokem… PDF Tisk Email
21.11.2017 09:09

Informace o přijímání ke vzdělávání na střední škole naleznete v příloze.

Mgr. Stanislava Silberová

- Šance pro každého žáka