Barevný týden

Tradičně jako každý rok proběhl v „Marklovické školičce“ ve dnech od 25.-28. března barevný neboli také pašijový týden.

Na děti čekal ihned první den těžký úkol, nejen, že si každý musel vyrobit z tvrdého papíru zaječí ouška, ale také v tyto dny musel přijít oblečený do barev dnů, které následovaly – MODRÉ bylo pondělí, dále následovalo ŽLUTÉ úterý, poté ČERVENÁ středa a závěrem tohoto týdne byl ZELENÝ čtvrtek. Společně jsme se všichni scházeli ve třídě „VELKÁČKŮ „, kde jsme si užili krásná dopoledne plné radosti, zpěvu, tance a smíchu.

Velkým překvapením na „červenou středu“ bylo pro všechny děti hledání a sbírání čokoládových vajíček, které zajíček poztrácel po celé školce. Tento týden byl velice vydařený  a moc jsme si jej užili.😊

Lucie Foltynová