Karneval

V neděli 24. 3. 2024 proběhl v petrovickém kulturním centru maškarní karneval pro děti ZŠ Petrovice a Dolní Marklovice. Tématem karnevalu byla pirátská show. Na akci dorazilo kolem 100 dětí v kostýmech pirátů, princezen, víl nebo superhrdinů. Společně s dětmi se přišli pobavit i jejich rodiče a další příbuzní. U vstupu do sálu kulturního centra bylo pro děti připraveno malé občerstvení.

Zábavným odpolednem plného soutěží a her děti provedl klaun Hopsalín, který si na pódium přizval hrdiny z Tlapkové patroly. Dále na děti čekalo kolo štěstí s velkým množstvím výher.

Velké poděkování patří rodičům za bohaté sladké i slané občerstvení, peněžní dary a za dárky do kola štěstí.

Děkujeme všem za účast a perfektní atmosféru, kterou jsme si všichni užili. Už se těšíme na příští rok.

Mgr. Ing. Monika Wróblewská